Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Матеріально-технічна база

Дата: 23 вересня 2022 о 16:06

Для реалізації навчально – виховного процесу в школі наявні 13 класних кімнат та та приміщення для дошкільної  групи, спортивна зала, бібліотека, їдальня на 60 посадочних місць, спортивний майданчик, на якому знаходяться футбольне поле, дві волейбольні площадки, смуга перешкод та спортивні снаряди.

Для навчання учнів початкової школи використовується 4 класних кімнати, 5 – для навчання учнів 5-9 класів. У

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога, медичний пункт, кабінет директора,внутрішній туалет.

Кожна навчальна кімната укомплектована партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника , шафами у кожному навчальному кабінеті,  класними дошками для кожної класної кімнати.

У закладі працює  кабінет інформатики . У кабінеті встановлені навчальні комп’ютерні комплекси  з ліцензованим програмним забезпеченням, комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України  та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно – затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України .

У школі працюють 4 точки доступу до мережі Інтернет через Wi – Fi технології.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Вечір»  зі швидкістю 100 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, відділом освіти,  районним методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

Основними напрямками діяльності закладу в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіа теки, медіаосвіти, віртуальної бібліотеки; розширення локальної мережі школи, участь в інтернет - проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

Всі ласні кімнати, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу та затвердженні Постановою Головного державного санітарного лікаря України , в них створені необхідні умови для занять. Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

У закладі працює бібліотека, яка забезпечує учнів підручниками  95%.

В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, , їдальні, рекреацій, вручну підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.