Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Тиждень початкових класів

Date: 7 лютого 2022 о 10:57, Refreshed 14 лютого 2022 о 11:04
106 views

У Вітрянській гімназії з 31 січня по 4 лютого проходив незвичайний ,яскравий та пізнавальний дистанційний кольоровий тиждень початкових класів .
Кожен день цього тижня був присвячений відповідному кольору і мав свій девіз та заплановані заходи захоплюючої подорожі у кольорову країну. Відповідно до дня тижня та його кольору, учні підбирали одяг чи елемент одягу, іграшки, книги , кульки, деталі інтер’єру. Учні не просто потрапляли у країну певного кольору, але й розкривали таємниці кожного кольору. Дізнавалися про героїв цікавих мультфільмів. Брали участь в опитуванні. Переглядали відео. Виконували пісню-руханку «Сонце». Подорожували країною творчості. Брали участь у заняттях, бесідах ,іграх, вікторинах, екскурсії, фото-квесті.
У казковий, кольоровий, веселковий понеділок учителі ознайомили з планом проведення тижня. Провели соціологічне опитування та бесіду «Звідки беруться кольори?». Переглянули відео «Пісня про смачні кольори». Кожна дитина намалювала свою долоньку і розмалювала різними кольорами.
Другий день проходив під девізом «День червоний-це вівторок. Він яскравий і святковий». Під час проведення гри «Кольоровий ерудит» учні відгадували загадки предметів червоного кольору. На занятті «Знайомство із червоним кольором» розкривали його таємниці . Переглядаючи мультфільм «Звіромобілі», мали запам’ятати героїв червоного кольору.
Наступний день проходив під девізом «Середа у нас- день жовтий, теплий, сонячний, солодкий». Учні на занятті «Тепло і світло йде від нього» познайомилися із жовтим кольором. Відпочивали , виконуючи пісню-руханку «Сонце». Під час гри «Хто я ?», відгадували загадки предметів жовтого кольору. Переглядаючи мультфільм, де герої жовтого кольору «Живчик та його друзі» зрозуміли як потрібно товаришувати.
У четвер учні на занятті «Знайомство із зеленим- ніжним і приємним», відповідали на запитання вікторини. Розповідали про свої враження після екскурсії до вічнозеленого куща або дерева.
Останній день проходив під девізом «П’ятниця у нас день синій. Він холодний і спокійний». На занятті «Від нього віє холодом і сумом», познайомилися із синім кольором. Розвивали свої творчі здібності , виконуючи малюнки в синіх тонах. Провели знову опитування та підвели підсумки кольорового тижня .

Comments:
Only authorized users can leave comments.